E-PACE CIRCLE

E-PACE

ZAREGISTRUJTE SE!

Inspirativní design. Strhující jízdní vlastnosti. Nový Jaguar E-PACE je výjimečný kompaktní praktický sportovní vůz zaručující spoustu zážitků.

  Vstupte do klubu E-PACE Circle a získejte příležitost si jako jedni z prvních osobně prohlédnout nový E-PACE před jeho oficiálním uvedením na trh v lednu 2018.

Registrovaní členové klubu budou také první, kteří budou dostávat exkluzivní informace o novém modelu Jaguar E-PACE a také o exkluzivních akcích, kde bude tento model prezentován.

Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná

Information to create account
Oslovení*

Pole Oslovení* je povinné.

Pole Jméno je povinné.

Pole Příjmení je povinné.

Pole PSČ je povinné.

Pole PSČ je povinné

Pole E-mail je povinné.

Beru na vědomí, že mnou výše uvedené osobní údaje budou zpracovávány a používány ze strany rakouského autorizovaného prodejce Jaguar, společnosti Jaguar Land Rover Austria GmbH, Siezenheimer Straße 39a, 5020 Salzburg,Rakousko, a případně také ze strany jím pověřených poskytovatelů služeb též za účelem mé další individuální zákaznické péče, zasílání informací o produktech či nabídkách služeb a k průzkumům trhu a veřejného mínění, zejména ke zjišťování spokojenosti zákazníků ohledně produktů Jaguar. Beru dále rovněž na vědomí, že informace, reklamní materiály   a dotazníky ohledně produktů a služeb Jaguar mi mohou být zasílány poštou, e-mailem anebo poskytovány telefonicky. Tento souhlas má platnost 7 let od jeho udělení. Před uplynutím této doby ho mohu kdykoliv bez uvedení důvodu vypovědět buď písemně na adresu Jaguar Land Rover GmbH, Siezenheimer Straße 39a, 5020 Salzburg, Rakousko, nebo e-mailem na info5@jaguarlandrover.com.*

Pole "Přijmout zásady ochrany osobních údajů*" je povinné.